Podsumowanie Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2023

30 października 2023

W tym roku w ramach OTK 2023 młodzież II LO miała okazję uczestniczyć w wielu ciekawych wydarzeniach. Organizatorem i koordynatorem działań była Pani pedagog Magdalena Paluch. Zerknijcie sami.

- warsztaty stacjonarne:  Rozegraj dobrą lekcję dla klas I, Alegra Twórczy Rozwój oraz dla uczniów klas I Mapa Życia - moje fundamentalne wartości.
- kwalifikacja do Uniwersytetu Licealisty organizowanego przez Śląski Uniwersytet Medyczny (wydział lekarski oraz wydział farmacji). To wydarzenie idealnie zbiegło się w czasie z obchodami OTK, bo Uniwersytet Licealisty to świetna okazja do rozwijania nowych kompetencji przydatnych w zawodowym życiu.
- wizyta studyjna w Salonie Fryzjerskim dla Zwierząt Nowy York Jaworzno, gdzie uczniowie klas III zapoznali się z pracą groomera,
- udział w seminariach w ramach wydarzenia "Kryminalne zagadki Katowic" organizowanego przez Uniwersytet Śląski,
- warsztaty wyjazdowe do Regionalne Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sosnowcu - zawody medyczne.

Wszystkim dziekujemy za zangażowanie!