Jesteś tutaj: Start / Uczniowie / 3B

31. Alicja Zwolińska

31. Małgorzata Deptuła

Mistrzostwa LO2 w siatkówce

W piątek zakończyliśmy Mistrzostwa LO2 w siatkówce. W turnieju wzięły udział reprezentacje klas II, III i IV. W finale zameldowały się klasa 2b i 3b. Po wyrównanym i stojącym na wysokim poziomie meczu 1 miejsce zajęła kl. 2b, a miejsce 2-gie kl.3b. Miejsce 3-cie dla klas 2a i 4a. Gratulacje!

Dni Otwarte na SIUM

Klasa 3bch uczestniczyła w dniach otwartych Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach. Uczniowie mieli praktyczne zadania do wykonania np. szycie ran, udzielenie pierwszej pomocy, zbadanie oka i wielu innych medycznych atrakcji. Mogliśmy także zobaczyć jak wyglądają zajęcia studentów w symulatorach sytuacji medycznych. To był udany dzień.

Survivalowa wycieczka

Survival'owa wycieczka klasy 2b i 3b w Janowie Lubelskim! Nocne podchody, marsz na orientację, zwariowana olimpiada, liny, paintball, dmuchańce i... żyroskop Wspaniały czas ze wspaniałymi ludźmi. Jednym słowem: było ekstra!

Kolorowa Chemia

Klasa 3bch na tropie barwnych związków chromu i manganu. Nie ma to, jak zajęcia chemiczne w praktyce!

Przejdź do - Mistrzostwa LO2 w Mixtach Siatkarskich

Mistrzostwa LO2 w Mixtach Siatkarskich

Wczoraj rozegrane zostały Mistrzostwa II LO w Mixtach Siatkarskich. Do zawodów zgłosiło się 16 par. Podium przedstawia się następująco: I m Martyna Dziadurska 3b i Tomek Bujniak 3b, II m Emilka Siedlarz 2b i Mateusz Wojnarowski 2b, III m Kinga Chrabąszcz 2a i Krzysztof Szuster 2a.Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom wysokiego poziomu rozgrywek.

Uniwersytet Licealisty

Rewelacja! 8 naszych uczniów otrzymało indeksy Uniwersytetu Licealisty, (a aż 5 z nich jest z naszej klasy!) organizowanego przez Śląski Uniwersytet Medyczny (wydział nauk o zdrowiu).

Gratulujemy, bo łatwo nie było! Mateusz Jeleń, Nikodem Pol, Weronika Pacyniak, Jagoda Dąbek, Maja Knurowska, Olga Koleżyńska, Melsik Sargsyan, Antonina Zielińska

Zajęcia z dermatologii

Klasa 3bch uczestniczyła w zajęciach z dermatologii w Śląska Wyższa Szkoła Medyczna. Po spotkaniu uczniowie mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły oraz z jej wyposażeniem

Przejdź do - Mistrzostwa LO2 w Badmintonie

Mistrzostwa LO2 w Badmintonie

Mistrzostwa LO2 w Badmintonie Dziewcząt,. W rozgrywkach udział wzięło 10 zawodniczek. I miejsce zajęła Martyna Kręcichwost z kl.4a, II miejsce Eliza Karwacka z kl. 3b, III miejsce Milena Kaszyca z kl.2a.

Gratulacje dla wszystkich uczestników turnieju.

Mikołajki

Mikołajki dla dzieci ze Świetlicy Środowiskowej to nasza wieloletnia tradycja. W tym roku zaprosiliśmy naszych gości na mikołajkowe przedstawienie, zabawy, słodki poczęstunek i oczywiście prezenty rozdawane przez Świętego Mikołaja. To wszystko za sprawą mikołajkowej ekipy z kl. 3b, 3a oraz 2d oraz Pani Prof. Agnieszki Białas.

Body Worlds

Klasy 4 i 3 bch zwiedziły naukową wystawę BODY WORLDS autorstwa prof. Gunthera von Hagensa. Ekspozycja opowiada o cudzie, złożoności i kruchości ludzkiego ciała. Wspaniała lekcja anatomil, niezapomniane wrażenia