Jesteś tutaj: Start / Przedmioty / Geografia

Geografia

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Pracownia wyposażona jest w mapy, atlasy – nieodzowne atrybuty nauki tego przedmiotu – ale także rzutnik multimedialny, dostęp do Internetu. Na pewno te ostatnie pozwalają uatrakcyjnić zajęcia, gdyż m.in. na bieżąco możemy weryfikować dane społeczno-gospodarcze; krótkie filmy dydaktyczne, animacje, prezentacje także mają wpływ na ciekawe przybliżenie uczniom zagadnień geograficznych.

Prowadzone są także zajęcia dodatkowe, na których uczniowie mają możliwość poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, a także nadrobić ewentualne zaległości.

Od lat matura z geografii cieszy się dużym zainteresowaniem. Z powodzeniem uczniowie zdają ten egzamin na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Dodatkowe zajęcia skierowane są również dla przyszłych maturzystów. Szczególnie uczniowie klas, którzy w trakcie nauki realizowali zakres podstawowy, mają możliwość poszerzenia wiedzy i przygotowania się do matury rozszerzonej.

Nauczyciel geografii:

mgr Katarzyna Dorynek

 

Poprzednie artykuły na archiwalnej stronie http://arch.lo2.jaworzno.edu.pl/index.php/przedmioty/matematycznoprzyrodnicze/matematyka

Artykuły

Przejdź do - Święto Kuli w LO2
27 kwietnia 2022

Święto Kuli w LO2

W Święto Kuli dla klas matematyczno - geograficznych Pani prof. Adamska oraz Pani Prof. Dorynek przygotowały szkolny konkurs połaczony z ciekawymi wykładami.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Pracownia geograficzna

    Pracownia geograficzna

  • Powiększ zdjęcie Pracownia geograficzna

    Pracownia geograficzna