Jesteś tutaj: Start / Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
 

 
 
 Rok szkolny 2023/2024
 
Aleksandra Bojko - przewodnicząca
 
Julia Faruga - I zastępca przewodniczącej
 
Martyna Biedroń - II zastępca przewodniczącej
 
Gabriela Jamróz - III zastępca przewodniczącej
 
Hanna Paleczny - protokolant
  
 
Członkowie zarządu - Oliwia Wall, Natalia Moszkowicz, Krzysztof Szuster
 
Opiekunowie SU: mgr Katarzyna Dorynek, mgr Olga Kania
 
 

Artykuły

Przejdź do - Wesołych świąt!
28 marca 2024

Wesołych świąt!

W środę Samorząd Uczniowiski zorganizował niespodziankę - Piknik Wielkanocny, podczas którego uczniowie spędzili miły czas na świeżym powietrzu a przy tym mogli wziąć udział w konkurencji ,,Bieg z Jajkiem'' i zatańczyć  Belgijkę.  Z okazji nadchodzącej Wielkanocny życzymy wszystkim by te święta były zdrowe, pogodne i spędzone w gronie rodzinnym.
Przejdź do - Spotaknie MRM w LO2
18 marca 2024

Spotaknie MRM w LO2

Z okazji 10-lecia Młodzieżowej Rady Miasta Jaworzna nasza szkoła organizowała spotkanie Radnych nowej oraz minionej kadencji. Nie zabrakło również przewodniczących samorządów uczniowskich z jaworznickich szkół podstawowych i ponadpodstawowych wraz z opiekunami. Z uczniami spotkał się także pan Paweł Silbert - Prezydent Miasta Jaworzna. Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy.
Czytaj więcej o: Spotaknie MRM w LO2
Przejdź do - Wyniki MRM
8 marca 2024

Wyniki MRM

Obwieszczenie Miejskiej Komisji Wyborczej 

Czytaj więcej o: Wyniki MRM
Przejdź do - Wyniki wyborów do MRM
4 marca 2024

Wyniki wyborów do MRM

Z naszego okręgu wyborczego największa ilość głosów zdobyli:  Wojciech Gręda z 2B, Maciej Mazgaj z 2B oraz Joanna Bańkowska z 3A. Dziękujemy wszystkim uczniom na zaangażowanie i gratulujemy oraz życzymy powodzenia naszym radnym!
Przejdź do - Wybory do MRM
16 lutego 2024

Wybory do MRM

Szkolna Komisja Wyborcza do przeprowadzenia wyborów na radnych Młodzieżowej Rady Miasta Jaworzna, informuje, że dokonała rejestracji 5 kandydatów.  Wybory odbędą się 29 lutego w czwartek. Loklal wyborczy będzie znajdować się w bibliotece szkolnej. Kandydatom gratulujemy i życzymy sukcesów.
Czytaj więcej o: Wybory do MRM
Przejdź do - Dzień dresa!
23 stycznia 2024

Dzień dresa!

Poniedziałek to idealny dzień na...dresy! W naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował dzień dresa. Każdy mógł przyjść w wygodnym odzieniu i spędzić miło poniedziałkowy dzień.
Przejdź do - Wesołych Świąt!
27 grudnia 2023

Wesołych Świąt!

Boże Narodzenie tuż tuż... Z tej okazji klasa 3A przygotowała cudowna akademię. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i życzymy wesołych, zdrowych i spokojnych świąt! Do zobaczenia w Nowym Roku!
Przejdź do - Ekipa Św. Mikołaja w LO2
6 grudnia 2023

Ekipa Św. Mikołaja w LO2

Ho Ho Ho! Dzisiaj w naszej szkole zawitała ekipa Świętego Mikołaja! Ponieważ w LO2 są same grzeczne dzieci, Mikołaj przyniósł im trochę słodyczy oraz zaprosił (wraz ze swoimi pomocnikami) uczniów do niezapomnianej sesji zdjęciowej.
Przejdź do - Andrzejki
4 grudnia 2023

Andrzejki

Samorząd Uczniowski przygotował dla wszystkich uczniów tradycyjne wróżby, tak aby każdy chętny miał szansę poznać swoją przyszłość.

Przejdź do - Tydzień przyjaźni
19 listopada 2023

Tydzień przyjaźni

W trakcie tygodnia przyjaźni nasi uczniowie mieli okazję rozwiązać quiz ,,jak dobrze się znacie?”,  wysłać sobie miłe wiadomości poprzez ,,skrzynkę pocztową”  oraz pokazać swoje wspólne stylówki. Mamy nadzieję że taki tydzień przypadł Wam do gustu!

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie