Szkolne Koło Wolontariatu

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Pomoc dla hospicjum
26 marca 2024

Pomoc dla hospicjum

Szkolne Koło Wolontariatu włączyło się w pomoc Hospicjum Jaworzno Homo-Homini poprzez zbiórkę środków czystości i artykułów higienicznych. A 23 marca gościliśmy w naszej szkole panią Iwonę, która jest koordynatorką ds. wolontariatu w Hospicjum. Wielkie serducho dla wszystkich, którzy wsparli inicjatywę.
Przejdź do - Strażacka Paczka
15 grudnia 2023

Strażacka Paczka

Nasza szkoła dołączyła do "Strażackiej Paczki". 15 grudnia przekazaliśmy zebraną żywność strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej. To świąteczna pomoc dla mieszkańców Osiedla Stalego będących w trudnej sytuacji materiałnej. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.

Przejdź do - Wolontariat na rzecz Zakładu Pielęgnacyjno- Opiekuńczego w Jaworznie
12 grudnia 2023

Wolontariat na rzecz Zakładu Pielęgnacyjno- Opiekuńczego w Jaworznie

Nasi uczniowie przygotowali wspaniały występ kolęd i piosenek świątecznych dla mieszkańców ZPO w Jaworznie. Wzruszenie i radość gościły na wszytkich twarzach. Dodatkowo w szkole odbyła się zbiórka artykułów higienicznych, które zostały przekazane do ZPO. Dziękujemy, że mogliśmy być razem z Wami w tym przedświątecznym czasie.

Czytaj więcej o: Wolontariat na rzecz Zakładu Pielęgnacyjno- Opiekuńczego w Jaworznie
Przejdź do - Zbiórka żywności
11 grudnia 2023

Zbiórka żywności

W miniony weekend nasi uczniowie i nauczyciele tradycyjnie uczestniczyli w akcji "Tak. Pomagam!" Zachęcali klientów Biedronki do przyłączenia się do ogólnopolskiej zbiórki żywności dla potrzebujących. Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy!

Przejdź do - Mikołajki dla dzieci ze Świetlicy Środowiskowej
6 grudnia 2023

Mikołajki dla dzieci ze Świetlicy Środowiskowej

Organizacja tego wydarzenia to nasza wieloletnia tradycja. W tym roku zaprosiliśmy naszych gości na mikołajkowe przedstawienie, zabawy, słodki poczęstunek i oczywiście prezenty rozdawane przez Świętego Mikołaja.To wszystko za sprawą mikołajkowej ekipy z kl. 3b, 3a oraz 2d.

Przejdź do - Pomoc zwierzętom
6 grudnia 2023

Pomoc zwierzętom

Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało zbiórkę karmy, koców i środków czystości dla schroniska dla bezdomnych psów i kotów w Chełmku. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym!

Przejdź do - "Tak, Pomagam" na Wielkanoc
27 marca 2023

"Tak, Pomagam" na Wielkanoc

Po raz kolejny wolontariusze naszej szkoły wspomagali ogólnopolską akcję zbiórki żywności w sklepie Biedronka "Tak, Pomagam". Zebrana żywność została przekazana parafialnemu zespołowi charytatywnemu na Osiedlu Stałym. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom uczestniczącym w tegorocznej zbiórce.

Przejdź do - Tak, pomagam!
18 grudnia 2022

Tak, pomagam!

Wolontariusze z naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji "TAK, POMAGAM". Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!
Czytaj więcej o: Tak, pomagam!
Przejdź do - Mikołajki dla dzieciaków
9 grudnia 2022

Mikołajki dla dzieciaków

Jak co roku z okazji Mikołajek gościliśmy w murach naszej szkoły podopiecznych Świetlicy Środowiskowej.

Czytaj więcej o: Mikołajki dla dzieciaków
Przejdź do - Talenciaki
20 listopada 2022

Talenciaki

Dzięki Waszemu zaangażowaniu w akcję zbierania Talenciaków nasza szkoła wzbogaciła się o nowy sprzęt sportowy, który posłuży nam wszystkim na zajęciach wf. Serdecznie dziękujemy!