Liczenie z MiłOszem²

20 lutego 2023

Ósmoklasiści z Jaworzna spotkali się w murach naszej szkoły, by móc zweryfikować swoją wiedzę matematyczną. Pięćdziesięciu siedmiu uczniów  aż z 11 szkół podstawowych podjęło zmagania matematyczne w miejskim konkursie Liczenie z MiłOszem²

Poziom konkursu był wysoki, a przy tym towarzyszyła wszystkim atmosfera miłej współpracy.

I m. Datoń Małgorzata - nauczyciel: Bilińska Maria SP22

II. m - Kita Milena - nauczyciel: Możdżeń Magdalena SP7

III.m - Kubeczko Mateusz - nauczyciel: p. Mika Ewelina SP20

wyróżnienie: Łata Jagoda - nauczyciel p. Waśko Łukasz SP5

wyróżnienie: Pałeczek Paweł - nauczyciel p. Grzegorczyk Monika  SP8

Dziękujemy sponsorom oraz patronom: Rada Rodziców II LO, Prezydent Miasta Jaworzno, Dziennik Zachodni.

Jesteśmy dumni, że podjęta próba kontynuacji miejskiego konkursu matematycznego, przygotowanego w nowej odsłonie przez matematyczkę II LO- p. A. Adamską  zakończyła się sukcesem.

Było to prawdziwe święto matematyki w mieście.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim, którzy się do tego przyczynili: laureatom, uczestnikom, uczniom II LO i ich rodzicom.