Podsumowanie października

12 listopada 2022

Październik w naszej klasie spędzilismy bardzo aktywnie, zobaczcie krótkie podsumowanie z tego miesiąca.

13 października

Tego dnia swiętowalismy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji rozdawalismy naszym cudownym nauczycielom drobne upominki w ramach podziękowania za trud włożony w edukowanie nas. Dodatkowo obchodzilismy tego  dnia dzień m&m'sa - każdy z nas został poczęstowany słodką niespodzianką.

17 października

Dzień ten był bardzo ciekawy - uczniowie nie tylko naszej klasy, ale całej szkoły przebierali się za swoich ulubionych piosenkarzy w tym Potbulla, Whitea czy też Bedoesa.

18 października

W tym dniu odbyły się nasze pierwsze zajęcia laboratotyjne z biologii. Tematem było wykrywanie skrobi w produktach spożywczych oraz inne,proste czynnosci laboratoryjne.

20 października

Dwa dni po pierwszych zajęciach laboratoryjnych z biologii odbyły się pierwsze zajęcia laboratoryjne z chemii. Poznawalismy metody sporządzania mieszanin oraz uczylismy się, jak rozdzielać je na składniki. Co więcej nauczylismy się, jak okreslać własciwosci chemiczne różnych substancji.

27 października

W tym dniu przywitalismy w naszej szkole jesień. Ozdobilismy drzwi naszej klasy lisćmi, w których "misiek" rozpoczął swój sen zimowy.