Jesteś tutaj: Start / Uczniowie / 2B / Akcja intergacja

Akcja intergacja

W dniach 29 i 30 września klasy pierwsze udały się na wycieczkę integracyjną. Mieliśmy okazję spędzić wspólnie czas w środowisku pozaszkolnym.

Nad uatrakcyjnieniem tych dni czuwał nasz wspaniały samorząd! Pierwszego dnia odbywały się gry klasowe i dyskoteka. Tematem przewodnim dotyczącym rodzaju ubioru naszej klasy był kosmos. Staraliśmy jak najbardziej upodobnić się do niego i wyglądać jak gwiazdy czy kosmici. Następnego dnia odbyły się prezenatcje klasowe, rysowanie plakatów, a nawet udało nam się uczcić Dzień Chłopaka. W ramach prezentacji zorganizowaliśmy biol-chemiczny Fashion Week. Uczestnicy przebrali się za: komórki (roślinną i zwierzęcą), szkielet, atom, toxic girls, kijankę, drzewa a nawet jelenia. Nad całym pokazem czuwała niesamowita projektantka - Coco Kaniel!

Wycieczka dostarczyła nam wiele cudownych wrażeń i zawsze będziemy ją miło wspominać.

Autor: txt~Alicja W.