Akcja Re-Animacja

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
2 października 2021

Biblioteka szkolna LO2 została laureatem ogólnopolskiego konkursu „Re-Animuj się!” organizowanego przez Stowarzyszenie LABiB i Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Do udziału w szóstej edycji konkursu zgłosiły się 94 biblioteki z całej Polski. Nagrody – warsztaty z Ambasadorami LABiB – trafiły do 21 bibliotek, które przesłały najciekawsze zgłoszenia – w tym gronie znalazła się również pani Bernadeta Marzec - ukochana bibliotekarka LO2.

Pani Marzec zaprosiła do udziału w warsztatach jaworznickie bibliotekarki w ramach Sieci Współpracy i Samokształcenia Jaworznickich Nauczycieli Bibliotekarzy. Warsztaty zatytułowane "Kreatywność – kompetencja przyszłości! Kreatywne myślenie i twórcze rozwiązywanie problemów", odbyły się 29 września, poprowadziła je Agata Warywoda – Ambasadorka LABIB, trenerka i bibliotekarka. Panie wspólnie brały udział w treningu kreatywności, który wyzwolił ogromne pokłady radości i ukrytych talentów.     

Warsztaty odbyły się w ramach projektu "Re-Animuj się - szkolenia dla bibliotekarzy" realizowanego przez Stowarzyszenie Labib. Projekt sfinansowano ze środków Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek.

 

Galeria

 • Powiększ zdjęcie 1

  1

 • Powiększ zdjęcie 2

  2

 • Powiększ zdjęcie 3

  3