Konkurs na Najpiękniejszą Pisankę Wielkanocną

9 kwietnia 2021

W dniach od 22 marca do 27 marca klasa 1A  zorganizowała konkurs na „Najpiękniejszą Pisankę Wielkanocną”. Do wzięcia udziału zostali zaproszeni wszyscy uczniowie II LO.

Każdy uczestnik miał za zadanie stworzyć pisankę w dowolnej formie. Prace mogły być wykonywane indywidualnie lub grupowo. Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem uczniów. Jego celem było rozwijanie wyobraźni plastycznej oraz dokumentowanie tradycji ludowej.

Rozstrzygnięcie konkursu  zostało ogłoszone na szkolnym Facebooku. Oceniana była pomysłowość, kreatywność, oryginalność i estetyka wysłanych prac konkursowych. Wszystkie zostały wykonane na bardzo wysokim poziomie. Każda z nich była staranna i pięknie zrobiona, więc organizatorzy zdecydowali, że wszyscy uczestnicy  zostaną nagrodzeni słodką niespodzianką.

Gratulacje dla wszystkich, którzy wzięli udział w konkursie!

Emilia Łabaj 2bg