BIZNES WOMEN

1 grudnia 2020

Laureatki Konkursu „Przedsiębiorcze Jaworzno – Młodość, przedsiębiorczość, tradycja” -  „Mój pomysł na biznes” uczennice II Liceum Ogólnokształcącego zajęły 2 i 3 miejsce

Jaworznicka Izba Gospodarcza organizując konkurs promuje przedsiębiorczość w grupie młodych osób, które w przyszłych latach będą stawiać pierwsze kroki w biznesie. Wśród najlepszych prac konkursowych na „Mój pomysł na biznes” znalazły się dwie nasze uczennice Aleksandra Wójcik z klasy III b i Aleksandra Osmenda z klasy III a. Jury konkursowe wybrało 3 najciekawsze prace i zaprosiło w drugim etapie ich autorów do siedziby JIG, gdzie była okazja indywidualnie przedstawić swój pomysł i odpowiedzieć na dodatkowe pytania, które dotyczyły osoby Jerzego Zamarlika, wieloletniego prezesa JIG. Dla autorów najlepszych pomysłów przeznaczone były nagrody w postaci vouczera na sprzęt elektroniczny.

Aleksandra Wójcik przedstawiła swój przyszły biznes – Firma produkująca zabawki dla dzieci wykonane z biomateriałów i tym samym zajęła 2 miejsce w konkursie

Aleksandra Osmenda przedstawiła – Firmę Warsztat Kucharza i zajęła 3 miejsce

Obie prezentacje bardzo się spodobały jury, przedstawiały ciekawe i kreatywne rozwiązania, dobrze sformułowany model biznesowy i bardzo dobrze sformułowane cele.

Bardzo serdecznie gratulujemy przyszłym biznes women, życzymy realizacji swoich planów, jak również mamy nadzieję, że w przyszłości zapiszą się w pamięci naszego miasta jako znani przedsiębiorcy.

Szkolny doradca zawodowy.

• Powiększ zdjęcie JIG