2 października 2026 r. II LO będzie uroczyście obchodzić swoje 40-lecie. Zapraszamy Was, drodzy absolwenci, uczniowie i rodzice, do... Czytaj więcej → 40-lecie II LO
Klasy 1d i 1b wybrały się na wycieczkę do Wrocławia. Uczniowie mieli okazję zwiedzić Hydropolis oraz ZOO, a także podziwiać... Czytaj więcej → 1b i 1d we Wrocławiu
Klasa 1a oraz 1c zdobywa Stare Wiechy w Gorcach, a wszystko to podczas 2 dniowej wycieczki do Gorczańskiego Parku Narodowego.... Czytaj więcej → 1a i 1c w Gorcach
Ćwiczenia ratunkowe, specjalistyczny sprzęt, rozmowy ze służbami i dużo wiedzy o tym, jak reagować w sytuacjach zagrożenia. W Hali... Czytaj więcej → Dzień Bezpieczeństwa
Uczennice z klasy 3a Marta, Martyna oraz Maria awansowały do finału VII Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Hiszpanii. Maria Golba zajęła... Czytaj więcej → Konkurs Wiedzy o Hiszpanii