Aktualności, Biologia, Chemia|

Gabriela Jamróz i Dominika Okólska uczennice klasy 4d zdobyły tytuł laureata Uniwersytetu Licealisty na Śląskim Uniwersytecie Medycznym! Dzięki ogromnej pracowitości i pasji otrzymują dodatkowe punkty rekrutacyjne na studia lekarskie na ŚUM! Ogromne gratulacje, jesteśmy z Was dumni!

Comments are closed.