Aktualności, Biblioteka, Samorząd Uczniowski|

2 października 2026 r. II LO będzie uroczyście obchodzić swoje 40-lecie. Zapraszamy Was, drodzy absolwenci, uczniowie i rodzice, do wspólnego celebrowania tej rocznicy. Jeśli chcecie się podzielić wspomnieniami, starymi zdjęciami i filmami piszcie do nas na adres:40-lecielo2@onet.pl

Stwórzmy razem galerię wspomnień naszej szkoły. I zapraszamy do współpracy!

Comments are closed.