Tydzień profilaktyczny 1e

2 czerwca 2024

Klasa 1e przygotowała kampanię profilaktyczną pt. „Promuję moją aktywność poza szkolną”. W kampanii udział wzięli uczniowie, którzy mieli okazję do zaprezentowania swoich talentów i zainteresowań. Młodzież wykazała się różnorodnością swoich hobby, w tym muzycznymi, sportowymi, a także przynależnością do harcerstwa i straży pożarnej.

Organizatorzy przygotowali także quiz przybliżający uczniom naszego liceum wiedzę o ośrodkach kultury i sportu w naszym mieście. Nagrodę – voucher do sklepu wylosował uczennica klasy 3b – Maja Stańczak. Gratulujemy!

W trakcie trwania kampanii w szkole pojawiły się plakaty zachęcające do odkrywania i rozwijania swoich pasji, ponieważ posiadanie pasji wpływa na nasze dobre samopoczucie, pozytywny nastrój i pomaga lepiej radzić sobie ze stresem.