Tydzień profilaktyczny

31 maja 2023

W ubiegłym tygodniu nasza klasa zorganizowowała tydzień profilaktyczny na temat zmian klimatu.

Pierwszego dnia zorganizowaliśmy wystawę zwierząt, którym grozi wyginięcie.

Kolejnego dnia udostępniliśmy na szkolnym Instagramie wiele ciekawych informacji na temat zmian klimatu.

W środę uczniowie mieli okazję dowiedzieć się co można zrobić, aby zapobiec zmianom klimatycznym.

Pod koniec tygodnia (czwartek) przeprowadziliśmy, przez szkolny radiowęzeł audycję.

Ostatniego dnia została rozegrana gra terenowa, w której wzięli udział nasi koledzy i koleżanki z innych klas. Zwycięscą rozgrywki została klasa 1a.

Przy przygotowywaniu tego tygodnia bardzo dobrze się bawiliśmy, a także zdobyliśmy wiele nowych informacji na temat zmian klimatu. Mamy nadzieję, że ten tydzień podobał się każdemu.