Jesteś tutaj: Start / Uczniowie / 2D / Love is in the air!

Love is in the air!

15 lutego 2023

Z okazji walentynek klasa 1D przygotowała romantyczny i zabawny apel , podczas którego wyjaśniła nam jak działa zakochany mózg z perspektywy badań naukowych.

Przy okazji święta Zakochanych przypomnieli uczniom naszego Liceum, że miłość to nie tylko kwiaty i czekoladki. Dowiedli, że za tym uczuciem stoi szereg neuroprzekaźników, które sprawiają że postrzegamy drugiego człowieka w odmienny sposób niż innych. Nie zabrakło też miejsca dla walentynkowej muzyki. Podczas apelu odbył się konkurs w którym klasy 1A, 1B, 2A, 2B i 3A zaśpiewały piosenki o tematyce miłości. Zwyciężyła klasa 2A z piosenką „I ciebie też, bardzo”, której serdecznie gratulujemy. Jury podjęło decyzję, że za tak wspaniałe występy nagroda należy się wszystkim, którzy wzięli udział w walentynkowym konkursie.