Uczniowie w roli nauczyciela w 3BP?

17 października 2021

Z okazji dnia nauczyciela nasi uczniowie zamienili się rolami z nauczycielami. Koleżanki i koledzy z klasy mogli wykazać się swoją wiedzą i sposobem jej przekazywania. Jak im to wyszło? Możecie sami zobaczyć!

Ania i Kaja wcieliły się w rolę nuczycielek matematyki i pokazały klasie różne sposoby rysowania funkcji homograficznej. Dorota zastąpiła Panią Profesor Dorynek i w ciekawy sposób poprowadziła lekcję o klimacie Polski, a zajęcia podsumowała kartami pracy. Dziękujemy dziewczyny za ciekawe przeprowadzenie zajęć, a nauczycielom jesteśmy niesamowicie wdzięczni za cierpliwość oraz zamiłowanie z jakim przekazują nam wiedzę każdego dnia. Mogliśmy się sami przekonać, że nie jest to tak łatwe, na jakie wygląda.