Kampania profilaktyczna

25 lutego 2021

W dniach 15-19 lutego nasza klasa zorganizowała szkolną kampanię profilaktyczną pt. “Współczesne uzależnienienia”.

Głównym celem było uświadomienie wszystkim, co to jest tak naprawdę uzależnienie i ja je rozpoznawaćOmówiliśmy także profilaktykę niektórych uzależnień między innymi alkoholizmu, fonoholizmu oraz uzależnienia od gier komputerowych, a na szkolnym Instagramie można było zobaczyć przykłady pomysłów co można robić nie używając przy tym telefonu ani komputera. Wychowawcy dostali także prezentację, gdzie można było się dowiedzieć, gdzie zadzwonić po pomoc lub gdzie się udać, aby ją uzyskać a naszym mieście. W ostatnim dniu odbyła się ankieta podsumowująca, której wyniki pojawiły się na szkolnym Facebooku.

• Powiększ zdjęcie Logo