TIK w mediach - nowy początek

22 września 2020

Wraz z nowym rokiem szkolnym pojawia się następne pokolenie, które rozpoczyna swoją działalność dziennikarską. Kto to taki? Jak ta współpraca będzie wyglądać? “Świeża krew”, nowy zapał i chęć działania to tylko zapowiedź ich pracy w ramach przedmiotu uzupełniającego Technologie informacyjno-komunikacyjne w mediach.

TIK w mediach to już tradycja II LO, w ramach której młodzież uczy się sposobów przekazywania informacji w mediach - głównie mediach społecznościowych. Podstawą tej działalności jest współpraca wszystkich uczniów i nauczycieli w celu dokumentacji wydarzeń z życia szkoły.

Grupa humanistyczna z klasy II BG za swój główny cel stawia w tym roku szkolnym jak najlepsze przekazanie aktualnych spraw istotnych dla społeczności szkolnej i nie tylko. Mają wiele planów i ambicji, aby osiągnąć postawione przez siebie cele. Wszystko będzie się odbywać pod czujnym okiem Profesor Anny Pławeckiej. Kropkę nad “i” będą stawiać polonistki - Profesor Dorota Liszkowska i Profesor Anna Adamus, czuwając nad korektą artykułów.

Młodzi dziennikarze są podekscytowani i zaintrygowani przyszłymi wyzwaniami. Gotowi do działania stawiają pierwsze kroki w świecie mediów.

Kl. 2BG, gr. hum.

• Powiększ zdjęcie tik