Nowy rok szkolny 3...2...1...start!

1 września 2022

Oficjalne rozpoczęcie roku 2022/2023 Wraz z pierwszym dzwonkiem, który wybrzmiał w naszym liceum, żegnamy beztroski, wakacyjny czas. Odeszły sielskie i wesołe chwile które można określić mianem innych zasad lata, a drzwi liceum stanęły otworem dla wszystkich uczniów, zarówno starszych klas, jak i licznych klas pierwszych.

Apel przygotowany przez klasę 2B pod opiekuńczymi skrzydłami mgr Agnieszki Białas powoli wprowadził nas wszystkich w kolejne 9 miesięcy ciężkiej pracy, nauki, która miejmy nadzieję przyniesie wszystkim uczniom korzyści. Ufamy, że mimo tego, iż początki bywają ciężkie, pierwsze klasy szybko się zaaklimatyzują i staną się częścią społeczności szkolnej.

To również wyjątkowy rok dla wszystkich uczniów 4 klas, którzy w maju zdają maturę. Wierzymy, że wszyscy będą gotowi do tego ważnego egzaminu, i że nie będzie on tak trudny, jak się wydaje. Ten rok to także rok, w którym uczniowie mogą dać z siebie wszystko i wzbogacić się o wiele pięknych wspomnień. Bowiem liceum to bardzo ważny okres w życiu, to przede wszystkim czas, w którym kształtujemy swoją osobowość, więc mamy nadzieję, że podczas tego roku szkolnego wszyscy będą się dobrze czuli a powrót w progi liceum przejdą bezboleśnie.

Życzymy wszystkim dobrego powrotu do szkoły, każdemu uczniowi z osobna, a szczególnie tym uczniom, którzy będą zdawać maturę. Maturzystom w szczególności życzymy, aby dali z siebie wszystko, owocnie pracowali i odnosili sukcesy, pierwszym klasom - szybkiego zaadaptowania się w szkolną społeczność, a gronu pedagogicznemu - sukcesów, spełnienia w zawodzie, cierpliwości i żebyście, Drodzy Pedagodzy, mogli być dumni z sukcesu swoich uczniów.

Julia Byrska
Emilia Czado