Jesteś tutaj: Start / Przedmioty / Geografia

Geografia

Pracownia wyposażona jest w mapy, atlasy – nieodzowne atrybuty nauki tego przedmiotu – ale także rzutnik multimedialny, dostęp do Internetu. Na pewno te ostatnie pozwalają uatrakcyjnić zajęcia, gdyż m.in. na bieżąco możemy weryfikować dane społeczno-gospodarcze; krótkie filmy dydaktyczne, animacje, prezentacje także mają wpływ na ciekawe przybliżenie uczniom zagadnień geograficznych.

Prowadzone są także zajęcia dodatkowe, na których uczniowie mają możliwość poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, a także nadrobić ewentualne zaległości.

Od lat matura z geografii cieszy się dużym zainteresowaniem. Z powodzeniem uczniowie zdają ten egzamin na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Dodatkowe zajęcia skierowane są również dla przyszłych maturzystów. Szczególnie uczniowie klas, którzy w trakcie nauki realizowali zakres podstawowy, mają możliwość poszerzenia wiedzy i przygotowania się do matury rozszerzonej.

• mgr Katarzyna Dorynek

Konsultacje: wtorek 14:05-14:50

Poprzednie artykuły na archiwalnej stronie http://arch.lo2.jaworzno.edu.pl/index.php/przedmioty/matematycznoprzyrodnicze/matematyka

• Powiększ zdjęcie Pracownia geograficzna