„Osobno a jednak razem” - Tydzień Sportu w LO2

4 czerwca 2020

Zdrowo i na sportowo - pod tym hasłem w naszej szkole przebiegła tygodniowa akcja sportowo-zdrowotna. Z powodu pandemii wszystkie działania odbyły się w sieci, a tradycyjny Dzień Sportu uczniowie LO2 świętowali na szkolnym Facebooku i Instagramie.

Przez pięć dni w mediach społecznościowych były prezentowane ciekawe materiały  przygotowane przez naszych uczniów. W trosce o zdrowe odżywianie zaproponowano kilka przepisów min. na kulki mocy, placki bananowe czy napój izotoniczny. W tematyce sportowej pokazano pasje naszych uczniów oraz sportowe wyczyny tegorocznych maturzystów. W filmiku „Osobno a jednak razem” udowodniono, że mimo izolacji społeczność LO2 potrafi wspólnie działać, ćwiczyć, a nawet zagrać w siatkówkę, koszykówkę czy piłkę nożną.
Tydzień sportowo-zdrowotny pokazał, jak kreatywna, utalentowana i pracowita jest młodzież LO2.

• Powiększ zdjęcie 1

• Powiększ zdjęcie 2