Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Najnowsze aktualności

Powiększ zdjęcie
19 kwietnia 2024

Survival 2b i 3b

Survival'owa wycieczka klasy 2b i 3b w Janowie Lubelskim! Nocne podchody, marsz na orientację, zwariowana olimpiada, liny, paintball, dmuchańce i... żyroskop. Wspaniały czas ze wspaniałymi ludźmi. Jednym słowem: było ekstra!

Czytaj więcej o: Survival 2b i 3b
Powiększ zdjęcie
19 kwietnia 2024

Konkurs Pocztów Sztandarowych

Zimno i niesłonecznie, ale w uroczystej atmosferze Poczet Sztandarowy II LO bierze udział w wojewódzkich zmaganiach konkursowych, w których zajął II miejsce. Gratulacje!

Czytaj więcej o: Konkurs Pocztów Sztandarowych
Powiększ zdjęcie
19 kwietnia 2024

Pinokio w Teatrze Rozrywki

Chętni uczniowie pod opieką Pani Prof. Anny Adamus wybrali się do Teatru Rozrywki w Chorzowie na zachwycający spektakl PINOKIO. IL GRANDE MUSICAL. To była prawdziwa kulturalna uczta!

Czytaj więcej o: Pinokio w Teatrze Rozrywki
Powiększ zdjęcie
19 kwietnia 2024

Sukces Bartosza Pawłowskiego

Bartosz Pawłowski z klasy 3a zdobył tytuł finalisty w V Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego z Elementami Technicznymi dla Szkół Średnich! Gratulujemy

Czytaj więcej o: Sukces Bartosza Pawłowskiego
Powiększ zdjęcie
19 kwietnia 2024

Wizyta u Harrego Pottera

Wizyta w studiu Warner Bros była niesamowitą przygodą, nie tylko dla fanów Harrego Pottera! To właśnie tam uczniowie kl. 2a i 2 d zwiedzili plany filmowe, obejrzeli fragmenty scenografii, makiety, rekwizyty,wspaniale kostiumy pochodzące z filmów o mlodym czarodzieju z Hogwartu. Było magicznie!

Czytaj więcej o: Wizyta u Harrego Pottera
Powiększ zdjęcie
19 kwietnia 2024

Londyn

Klasy 2a i 2d spędziły trzy ekscytujące dni na eksplorowaniu Londynu - miasta pełnego zabytków, w którym tradycja przenika się z nowoczesnością. Odwiedzili kluczowe historyczne miejsca oraz te znane ze świata kultury, muzyki i filmu. Było ekstra!

Czytaj więcej o: Londyn
Powiększ zdjęcie 1
9 kwietnia 2024

Noc z Fizyką

Ze środy na czwartek, tuż przed świętami Wielkanocnymi, w naszym liceum odbyła się Noc Fizyki z udziałem matematyczno-fizycznej części klasy 4A, pod opieką p. prof. Jacka Piątka.


Czytaj więcej o: Noc z Fizyką
Powiększ zdjęcie
9 kwietnia 2024

Festiwal nauki

Chętni uczniowie uczestniczyli w wydarzeniu "Festiwal nauki" organizowanym przez Akademię WSB w Dąbrowie Górniczej. Przygotowano dla nas ciekawe warsztaty oraz wykłady. Dziękujemy za zaproszenie!

Czytaj więcej o: Festiwal nauki
Powiększ zdjęcie
9 kwietnia 2024

Tydzień profilaktyczny 1d

Klasa 1D przygotowała tydzień profilaktyczny pod nazwą „Stres nie jedno ma imię”, podczas którego zorganizowała kampanię informacyjną na temat radzenia sobie ze stresem oraz przeprowadziła konkurs z tego tematu. Wygranym gratulujemy!
Czytaj więcej o: Tydzień profilaktyczny 1d
Powiększ zdjęcie
9 kwietnia 2024

Zasady rekrutacji na rok szkolny 2024/2025

ZASADY REKRUTACJI DO KLASY PIERWSZEJ II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM.CZESŁAWA MIŁOSZA W JAWORZNIE NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Czytaj więcej o: Zasady rekrutacji na rok szkolny 2024/2025