Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Najnowsze aktualności

Powiększ zdjęcie
4 czerwca 2023

Jaworznicki Dzień Młodzieży

W sobotę odbył się Jaworznicki Dzień Młodzieży organizowany przez Młodzieżową Radę Miejską. Maria, Amelka i Pani pedagog Magdalena Paluch przygotowały coaching młodzieżowy i dziecięcy. Frekwencja dopisała, tak samo jak pogoda!

Czytaj więcej o: Jaworznicki Dzień Młodzieży
Powiększ zdjęcie
3 czerwca 2023

Kiermasz podręczników

Zapraszamy na kiermasz podręczników od 1 - 7.06.2023 w szkolnej bibliotece.

Czytaj więcej o: Kiermasz podręczników
Powiększ zdjęcie
31 maja 2023

Drodzy ósmoklasiści, kandydaci do klas pierwszych II LO im. Cz. Miłosza w Jaworznie

Rekrutacja do II LO na rok szkolny 2023/2024 rozpoczęta. Przygotowaliśmy różnorodną ofertę edukacyjną, która pozwoli Wam wybrać profil zgodnie z Waszymi zainteresowaniami.

Czytaj więcej o: Drodzy ósmoklasiści, kandydaci do klas pierwszych II LO im. Cz. Miłosza w Jaworznie
Powiększ zdjęcie
30 maja 2023

Dzień otwarty "Wakacje z Czesławem"

Ponad 400 odwiedzających, którzy pomagali Cześkowi w wyborze miejsca na urlop. 9 stacji tematycznych w tym "Stacja badawcza". "Pociąg do chemii", "Biuro podróży Czesiek", "Londyn", "Hola Barcelona", "Przez ocean", "Podróż do wnętrza ciała", "Lotnisko" oraz "Caffé u Cześka!" Mamy nadzieję, że bawiliście się tak dobrze jak my! Dziękujemy za przybycie i do zobaczenia we wrześniu!

Czytaj więcej o: Dzień otwarty "Wakacje z Czesławem"
Powiększ zdjęcie
29 maja 2023

Tootsie

W ubiegły piątek uczniowie z naszej szkoły pod opieką Pani Prof. Anny Adamus udały się do Teatru Rozrywki w Chorzowie na spektakl pt. Tootsie. Wyjazd (jak i spektakl) uznajemy za bardzo udany i nie możemy się doczekać następnej wycieczki do teatru.

Czytaj więcej o: Tootsie
Powiększ zdjęcie
29 maja 2023

Zmiany klimatu

Klasa 1b w ramach tygodnia profilaktycznego pt. "Zmiany klimatu". przeprowadziała różne działania oraz akcję finałową, którą była eko-gra. Podczas gry każda klasa posadziła swoje drzewo, ratowała niedźwiedzia polarnego i tworzyła torbę ze starej koszulki. Dziękujemy za kreatywność, uśmiech i świetną zabawę! Pamiętajmy - Ziemię mamy tylko jedną!

Czytaj więcej o: Zmiany klimatu
Powiększ zdjęcie
29 maja 2023

Dzień otwarty LO2 - Wakacje z Cześkiem!

Serdecznie zapraszamy ósmoklasistów na wyjątkowy dzień otwarty w LO2 "Wakacje z Czesławem". Nasz samolot startuje we wtorek 30 maja o godzinie 14.00, a ląduje o 17.00. Czesław,jak każdy z nas, marzy już o wakacjach! Niestety nie może się zdecydować dokąd ma wyruszyć, dlatego zadaniem odwiedzających będzie pomóc mu w tym trudnym wyborze. Do zobaczenia!

Czytaj więcej o: Dzień otwarty LO2 - Wakacje z Cześkiem!
Powiększ zdjęcie
24 maja 2023

Gala finałowa konkursu "Polska - Węgry. Historia przyjaźni"

Uczeń klasy 4ap Jan Kucharski z Panią Prof. Ksymeną Nowicką - Klimczak uczestniczyli w gali finałowej konkursu "Polska-Węgry. Historia przyjaźni", która odbyła się w Warszawie.

Czytaj więcej o: Gala finałowa konkursu "Polska - Węgry. Historia przyjaźni"
Powiększ zdjęcie
24 maja 2023

Rajd drugoklasistów

Uczniowie klas drugich jak co roku uczestniczą w rajdzie turystycznym. W tym roku nawet niesprzyjająca pogoda nie powstrzymała ich od odkrywania tajemnic Doliny Kobylańskiej i Doliny Będkowskiej!

Czytaj więcej o: Rajd drugoklasistów
Powiększ zdjęcie
18 maja 2023

FOX

Dwóch uczniów klasy 2a uzyskało wynik bardzo dobry i nagrodę II stopnia w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego FOX. Bartosz Pawłowski zajął 2 miejsce w powiecie, a 12. w regionie, natomiast Jan Fuksiewicz 3. miejsce w powiecie a 15. w regionie. Serdeczne gratulacje!

Czytaj więcej o: FOX