Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Zakończenie roku szkolnego 2023/2024
21 czerwca 2024

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 już za nami! Wielkie podziekowania dla klasy 2d, która przygotowała wspaniały apel. Gratulacje dla wszystkich! Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!

Przejdź do - Bezpieczne wakacje
20 czerwca 2024

Bezpieczne wakacje

Zasady bezpiecznego wypoczynku. https://wypoczynek.men.gov.pl/

Przejdź do - 2a pełna energii!
16 czerwca 2024

2a pełna energii!

Tuż przed wakacjami 2a znalazła się w Energylandii. Było kolorowo i twisterowo!

Przejdź do - 1b i 1e we Wrocławiu
7 czerwca 2024

1b i 1e we Wrocławiu

W środę i czwartek nasze klasy 1B i 1E wybrały się na niezapomnianą wycieczkę do Wrocławia. Program wyjazdu był niezwykle bogaty i pełen atrakcji. 

Czytaj więcej o: 1b i 1e we Wrocławiu
Przejdź do - Dzienniczek żywieniowy
22 maja 2024

Dzienniczek żywieniowy

Biuro Komunikacji Społecznej i Promocji Narodowego Funduszu Zdrowia udostępniło nowe narzędzia, tj. „Dzienniczek żywieniowy” oraz „Pomiary postępów”. Narzędzia umożliwiają monitorowanie efektów zmian nawyków żywieniowych, mogą pomóc w poprawie codziennych nawyków żywieniowych i osiągnięciu lepszego samopoczucia.

Czytaj więcej o: Dzienniczek żywieniowy
Przejdź do - Życzenia dla Maturzystów
6 maja 2024

Życzenia dla Maturzystów

Drodzy Maturzyści, niebawem przystąpicie do egzaminu maturalnego, który jest symbolicznym podsumowaniem Waszej dotychczasowej edukacji. Niech jasny i otwarty umysł, lekkie pióro oraz odrobina szczęścia pozwolą Wam wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności zdobyte podczas ostatnich lat nauki. Trzymamy za Was kciuki!

Przejdź do - Uwaga kleszcze!
6 maja 2024

Uwaga kleszcze!

Pierwsze osobniki kleszczy stają się aktywne już na przełomie lutego i marca. Kleszcz może mieć wielkość główki od szpilki, ale po najedzeniu się zwiększa swój rozmiar wielokrotnie. Czeka na żywiciela na krzewach, w trawie, w miejscach wilgotnych. Ich ukąszenie choć bezbolesne, może wiązać się z ryzykiem zakażenia chorobami odkleszczowymi.

Czytaj więcej o: Uwaga kleszcze!
Przejdź do - Pożegnania czas...
27 kwietnia 2024

Pożegnania czas...

Nadszedł czas, aby pożegnać naszych kochanych maturzystów. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów! Absolwentem roku został Szymon Zaprzelski- brawa! Trzymamy za Was mocno kciuki! Wspaniały i wzruszający apel przygotowała klasa 3b - dziękujemy!
Przejdź do - Sukces Marii Urbanik
4 kwietnia 2024

Sukces Marii Urbanik

Maria Urbanik kl.1 b zajęła II miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych w Konkursie Muzycznym „Zapomniane Piosenki" Seweryna Krajewskiego, zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Mysłowicach. Gratulacje!