Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Najnowsze aktualności

Powiększ zdjęcie
1 grudnia 2023

Sukcesy literackie

Kolejne sukcesy naszych uczniów! Międzyszkolny konkurs literacki "Śladami ojców polskiej niepodległości - wywiad z wybraną postacią historyczną" - I miejsce - Martyna Kapłon kl. 3a, II miejsce - Gabriela Płocica kl. 1a oraz wyróżnienie - Alicja Marszałek kl. 2c. Gratulacje!

Czytaj więcej o: Sukcesy literackie
Powiększ zdjęcie
1 grudnia 2023

Sukcesy wokalne i recytarorskie

Miło nam poinformować, że w Otwartym Konkursie Pieśni i Wierszy o Tematyce Patriotycznej Aleksandra Bojko z 3a oraz Anna Smoleń z 1c zdobyły II miejsce. Ogromne gratulacje!

Czytaj więcej o: Sukcesy wokalne i recytarorskie
Powiększ zdjęcie
29 listopada 2023

Tragiczny wypadek w Kopalni „Sobieski”

Wtorek, 28 listopada 2023 roku to smutny dzień dla naszego miasta, dla jaworznian, a przede wszystkim dla Rodzin i Bliskich Ofiar tragicznego wypadku w Kopalni „Sobieski”.

Postanowiłem o ogłoszeniu żałoby w mieście od 29 listopada do 2 grudnia 2023 r. Uprzejmie proszę i apeluję o godne uczczenie pamięci ofiar tej tragedii. Zrezygnujmy w tym czasie z głośnych zabaw i wydarzeń. W tym czasie flagi miejskie będą opuszczone do połowy masztu.
Jestem w kontakcie z zarządem kopalni, wyraziliśmy gotowość do otoczenia rodzin dodatkową opieką.

Paweł Silbert – Prezydent Miasta Jaworzna

Czytaj więcej o: Tragiczny wypadek w Kopalni „Sobieski”
Powiększ zdjęcie
27 listopada 2023

Wykrywanie białek

Kolejne warsztaty laboratoryjne dla klas pierwszych z rozszerzoną biologią dotyczyły wykrywania białek w produktach spożywczych. 

Czytaj więcej o: Wykrywanie białek
Powiększ zdjęcie
22 listopada 2023

Olimpiada z chemii

Katarzyna Jaromin, Piotr Michlewicz i Oliwia Wróblewska z klasy 4a zakwalifikowali się do ll etapu ministralnej Olimpiady Środowiska i Zrównoważonego Rozwoju. Trzymamy kciuki za kolejny etap!

Czytaj więcej o: Olimpiada z chemii
Powiększ zdjęcie
22 listopada 2023

Konferencja "Zaplanuj swoją przyszłość "

 Nasi uczniowie wysłuchali prezentacji czterech sektorów pracodawców: Branży IT, Logistyki i Transportu, Automatyki i Programowania. Organizatorzy spotkania to Jaworznickie Forum Doradztwa Zawodowego.

Czytaj więcej o: Konferencja "Zaplanuj swoją przyszłość "
Powiększ zdjęcie
19 listopada 2023

Kolorki na chemii

Na zajęciach laboratoryjnych z chemiii klasa 3bch badała barwne związki chromu i manganu, bo w praktyce, łatwiej przyswaja się wiedzę. 

Czytaj więcej o: Kolorki na chemii
Powiększ zdjęcie
19 listopada 2023

Sportowy sukces Elizy Karwackiej

Gratulujemy! Eliza Karwacka z klasy 3b zdobyła brązowy medal w XIX Mistrzostwach Polski BBJ w Warszawie. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

Czytaj więcej o: Sportowy sukces Elizy Karwackiej
Powiększ zdjęcie
19 listopada 2023

Kinematyka

Uczniowie klas pierwszych "poczuli" fizykę w ruchu - na zajęciach "testowali" tor powietrzny w ramach zajęć z kinematyki.

Czytaj więcej o: Kinematyka
Powiększ zdjęcie
19 listopada 2023

Tydzień przyjaźni

W trakcie tygodnia przyjaźni nasi uczniowie mieli okazję rozwiązać quiz ,,jak dobrze się znacie?”,  wysłać sobie miłe wiadomości poprzez ,,skrzynkę pocztową”  oraz pokazać swoje wspólne stylówki. Mamy nadzieję że taki tydzień przypadł Wam do gustu!

Czytaj więcej o: Tydzień przyjaźni