Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Najnowsze aktualności

Powiększ zdjęcie 1
18 października 2020

Sukcesy nauczycieli LO2

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej zostały wręczone nagrody i podziękowania dla nauczycieli za wybitną pracę z młodzieżą. W gronie nagrodzonych nie mogło zabraknąć pedagogów z naszego liceum.
Czytaj więcej o: Sukcesy nauczycieli LO2
16 października 2020

Czasowe ograniczenie funkcjonowania szkoły

Bardzo proszę o zapoznanie się z szczegółowymi rozwiązaniami w II Liceum Ogólnokształcącym im. Czesława Miłosza w Jaworznie w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkoły.
Dyrektor II LO
Małgorzata Szafrańska

Szczegółowe rozwiązania

Czytaj więcej o: Czasowe ograniczenie funkcjonowania szkoły
Powiększ zdjęcie
15 października 2020

DZIEŃ NAUCZYCIELA W INNEJ ODSŁONIE

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie klasy 2BP wraz z zeszłorocznym składem Samorządu Uczniowskiego przygotowali nietypową akademię, którą społeczność szkolna mogła obejrzeć poprzez transmisję w klasach na platformie Teams, ze względu na panujący reżim sanitarny i bezpieczeństwo.

Czytaj więcej o: DZIEŃ NAUCZYCIELA W INNEJ ODSŁONIE
Powiększ zdjęcie 1
7 października 2020

Z eTwinningiem w następny rok szkolny

W tym roku szkolnym po raz kolejny rusza projekt eTwinning. Czym jest ta inicjatywa? Kto jest w nią zaangażowany? Dzięki wspólnej pracy uczniowie z LO 2 jak i z innych krajów doskonalą umiejętności posługiwania się językiem angielskim i nie tylko.

Czytaj więcej o: Z eTwinningiem w następny rok szkolny
Powiększ zdjęcie 1
4 października 2020

Mistrzostwa LO2 w tenisie stołowym

28.09.2020 odbył się turniej tenisa stołowego dziewcząt. W konkurencji wzięło udział siedem uczestniczek, poza rywalizacją najważniejsza była wspólna zabawa.

Czytaj więcej o: Mistrzostwa LO2 w tenisie stołowym
Powiększ zdjęcie 2
1 października 2020

30 września, czyli...?

30 września. Co to za uroczystość? Każda dziewczyna, kobieta wie, że chłopcy – ci młodsi i starsi, obchodzą swoje święto.

Czytaj więcej o: 30 września, czyli...?
Powiększ zdjęcie 1
1 października 2020

Klasy I – pierwsze momenty w szkole

Wraz z nowym rokiem przyjęliśmy do społeczności szkolnej nowych uczniów. Jako "weterani” w szkole Samorząd Uczniowski wraz z nauczycielami zorganizowali odpowiednie przywitanie. Co przez ten tydzień robili uczniowie? Jakie są ich pierwsze wrażenia w szkole?

Czytaj więcej o: Klasy I – pierwsze momenty w szkole
Powiększ zdjęcie 2
29 września 2020

Mikroskopowe wtajemniczenie

Klasa 1a - grupa be-cha przeszła pierwsze, biologiczne wtajemniczenie! Pod czujnym okiem Pani Prof. Olgi Kani młodzi biolodzy przygotowywali preparaty i dokonywali ich mikroskopowej obserwacji. Radości było co nie miara, zwłaszcza przy ... obieraniu cebuli i bulwy ziemniaka!

Czytaj więcej o: Mikroskopowe wtajemniczenie
Powiększ zdjęcie tik
22 września 2020

TIK w mediach - nowy początek

Wraz z nowym rokiem szkolnym pojawia się następne pokolenie, które rozpoczyna swoją działalność dziennikarską. Kto to taki? Jak ta współpraca będzie wyglądać? “Świeża krew”, nowy zapał i chęć działania to tylko zapowiedź ich pracy w ramach przedmiotu uzupełniającego Technologie informacyjno-komunikacyjne w mediach.

Czytaj więcej o: TIK w mediach - nowy początek