Ogólnopolska XXXII Konferencja Szkoleniowa SDSiZ RP

27 września 2022

"Razem można więcej - osieciowani w doradztwie"  to Ogólnopolska XXXII Konferencja Szkoleniowa SDSiZ RP, która odbyła się w Warszawie. Podczas tego wydarzenia nasza Pani pedagog i doradca zawodowy Magdalena Paluch prowadziła zajęcia z ramienia Jaworznickiego Forum Doradztwa Zawodowego pt.  "Świat się zmienia i Ty się zmieniaj".

Warsztat przygotowany przez Magdalenę Paluch przedstawiał coachingowe podejście do zmiany w życiu osobistym i zawodowym. Mamy nadzieję, że dzieki takim wydarzeniom zasięg działalności Jaworznickiego Forum Doradztwa Zawodowego dalej będzie się prężnie rozwijać.

Jesteśmy dumni z naszej Pani pedagog oraz składamy jej ogromne gratulacje, że mogła reprezentować nasze miasto i naszą szkołę na ogólnopolskim forum.