Lis rozdaje nagrody

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
2 czerwca 2022

Tegoroczna edycja Ogólnopolskiego konkursu Języka Angielskiego została rozstrzygnięta. O tym, że nie było łatwo w starciu z zadaniami testowymi, przekonało się 17 tegorocznych uczestników z II LO. Nie wystarczyło wykazać się samą znajomością języka. Należało tez przeczytać lektury w oryginalnej wersji językowej.

Uczniowie z klasy pierwszej 1a i 1b wystartowali w kategorii Lions i tutaj najlepszym okazał się Jan Fuksiewicz z kl. 1a, który w powiecie uzyskał II wynik, a w regionie był 23. Natomiast uczniowie klas 3AP i 3BP pisali test w kategorii Eagles i tutaj bezkonkurencyjną okazała się Ada Czerwińska z kl. 3BP, zajmując 1. miejsce w powiecie (21. w rejonie). Tuż za nią uplasowała się Alicja Janusz z klasy 3BP, uzyskując 2. miejsce w powiecie (27. w regionie). Wszyscy ci uczniowie otrzymali dyplomy z wynikiem dobrym oraz nagrody.

Zaraz pod podium, na 4. miejscu w powiecie znalazła się Zuzanna Michlewicz z klasy 3BP, z różnicą jedynie 0,75 pkt do miejsc nagradzanych. Niestety, gdzieś muszą przebiegać granice punktowe…

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wysokich wyników – II LO zajęło 1. miejsce w powiecie – a nagrodzonych zobaczymy podczas wręczenia dyplomów i nagród na ceremonii zakończenia roku szkolnego. Wielkie brawa!

AP

Galeria

 • Powiększ zdjęcie 1

  1

 • Powiększ zdjęcie 2

  2

 • Powiększ zdjęcie 3

  3