Bookface Challenge w LO2

10 kwietnia 2022

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich zapraszam Was do zabawy: Bookface Challenge.

1. Wykonaj zdjęcie, na którym okładka książki (najlepiej przedstawiająca twarz) stanowi główny element, do którego zaaranżowałaś/łeś otoczenie (przykład na plakacie).

2. Prześlij zdjęcie na adres biblioteki szkolnej: biblioteka2lojaw@gmail.com do dnia 23.04.2022 r.

3. Spośród wszystkich nadesłanych prac jury w składzie Olga Kania i Bernadeta Marzec wybiorą najciekawszą
    i najbardziej oryginalną.

UWAGA! Nagroda to bon podarunkowy do sklepu Empik.

4. Ogłoszenie zwycięzcy i publikacja zdjęć w szkolnych mediach społecznościowych dnia 25.04.2022 r.

Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na publikację zdjęcia w szkolnych mediach społecznościowych na licencji CC BY (oznaczenie autorstwa) oraz oświadczeniem autora o samodzielności wykonanej pracy bez naruszenia praw autorskich.

Zapraszam! Uczcijmy razem święto książek

P.S. Przygotowałam kilka książek, które mogą się przydać. Czekają w bibliotece.

BM