3,2,1 - start! Nowy rok szkolny 2021/2022

2 września 2021

Wakacje już minęły, pozostawiając wiele ciepłych wrażeń i wspomnień. Po tak długiej przerwie czas wrócić do szkoły!

Serdecznie witamy nauczycieli, pracowników szkoły oraz wszystkich uczniów, ciesząc się jednocześnie, że możemy spotkać się. Szczególnie witamy uczniów klas pierwszych, którzy po raz pierwszy przekroczyli mury naszej szkoły. Mamy nadzieję, że nowy rok szkolny przyniesie wszystkim same sukcesy - te małe i te duże. Trzymamy za wszystkich mocno kciuki, bo Nasze Liceum to szkoła która uczy, rozwija i pozwala realizować najskrytsze marzenia.

Uczniom klas maturalnych przypominamy, że to ostatnia prosta do mety, życzymy wszystkim dobrych ocen, wytrwałości i pozytywnego myślenia na ten nowy rok szkolny.

Serdeczne podziekowania dla klasy 2a oraz Pani mgr Anny Kawali za przygotowanie uroczystego apelu.  Zapraszamy do oglądnięcia fotorelacji.

• Powiększ zdjęcie 1

• Powiększ zdjęcie 2