Ogólnopolski Tydzień Kariery

18 listopada 2020

Ogólnopolski Tydzień Kariery w tym rok przebiegał nieco inaczej iż dotychczas, klasy szkół ponadpodstawowych rozpoczęły nauczanie hybrydowe. Nie przeszkodziło to w prowadzeniu zajęć w ramach tygodnia kariery.

Od 19 października do 25 października młodzież naszej szkoły korzystała z zajęć stacjonarnych i online.

Dnia:

19.10.2020 odbyło się spotkanie online „Doradzamy Zawodowo -Wybieramy Odlotowo”  organizator IBE/PPP Jaworzno, wideo konferencja, spotkanie klasy III b, pozostałe klasy III skorzystały z nagrania konferencji w zajęciach online.

19.10.2020 roku klasa I a uczestniczyła w zajęciach stacjonarnych, doradztwa edukacyjno-zawodowego  „ Zawody przyszłości”

20.10.2020 roku klasa II bg uczestniczyła w zajęciach online Platforma Teams, doradztwa edukacyjno-zawodowego  „ Zawody przyszłości”

21.10.2020 roku - klasa III b zorganizowane miała  zajęcia dla uczniów z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego  - „Coaching maturalny”.

Aktualnie przygotowujemy się do Tygodnia Przedsiębiorczości.

• Powiększ zdjęcie OTK

OTK