Harry w komnacie LO2 w poszukiwaniu dyni

9 listopada 2020

Jesienny sezon w naszym liceum można oficjalnie uznać za rozpoczęty. Samorząd Uczniowski postanowił urozmaić ostatni tydzień października poprzez dyniowy challenge.

Rywalizacja międzyklasowa rozpoczęła się we wtorek 27 października, kiedy to każda klasa miała za zadanie przygotować dynię. Równocześnie klasy wzięły udział w konkurencji polegającej na ucharakteryzowaniu siebie i swojego otoczenia według symboli z przydzielonego im domu z serii książek o Harrym Potterze. W środę chętni wysłali swoje zdjęcia w przebraniach i kolorach charakterystycznych dla danego domu. W czwartek uczniowie mieli szansę pochwalić się zdolnościami z dziedziny makijażu, charakteryzacji i cosplay'u. W piątek zostali ogłoszeni zwycięzcy, a cały dyniowy tydzień podsumowano na szkolnym Facebooku.

W zabawę zaangażowało się duża liczba osób. Z niecierpliwością czekamy na kolejne klasowe rywalizacje. Samorząd Uczniowski po raz kolejny pokazał, że świetnie sobie radzi mimo nietypowej, pandemicznej sytuacji.

Matylda Ciupek, klasa 2bg

• Powiększ zdjęcie 1