Mistrzostwa LO2 w tenisie stołowym

4 października 2020

28.09.2020 odbył się turniej tenisa stołowego dziewcząt. W konkurencji wzięło udział siedem uczestniczek, poza rywalizacją najważniejsza była wspólna zabawa.

Zawodniczki  zostały podzielone na dwie grupy, z których awansowały do półfinałów. W finale zmierzyły się cztery reprezentantki. Po zaciętej walce zwyciężczynią została Zuzanna Michlewicz z klasy 2BP, drugie miejsce zajęła Weronika Żoczek z klasy 2BP, a na miejscu trzecim uplasowały się Natalia Oprocha z klasy 3A i Aleksandra Ślusarczyk z klasy 2AP.

"Cieszę się, że mogłam wziąć udział w tym turnieju, dobrze, że szkoła organizuje takie wydarzenia" - mówi Julia Gąsior z klasy 2BG.

Tego typu aktywności sportowe są przyjemną formą odpoczynku od szkolnych trudów. Wszystkim uczestniczkom gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę.

Amelia Balcerzak, 2BG