Klasy I – pierwsze momenty w szkole

1 października 2020

Wraz z nowym rokiem przyjęliśmy do społeczności szkolnej nowych uczniów. Jako "weterani” w szkole Samorząd Uczniowski wraz z nauczycielami zorganizowali odpowiednie przywitanie. Co przez ten tydzień robili uczniowie? Jakie są ich pierwsze wrażenia w szkole?

Pierwszaki przez cały tydzień spotkały się z wieloma atrakcjami. Mnóstwo gier zorganizował Samorząd Uczniowski. Nasi młodsi koledzy mogli liczyć na dobrą zabawę, a nawet konkurencje z Samorządem, co na pewno było bardzo ekscytujące. Po tak dobrej, lecz zapewne wymagającej zabawie mogli liczyć na poczęstunek, włączając w to pizzę.

Sami uczestnicy byli zadowoleni zarówno z zabaw jak i samej szkoły, jak mówili:

„ Bardzo nam się podobało, jest nam jedynie przykro, że nie będzie często takich zabaw"

„Jestem zadowolona, że poszłam tu do szkoły".

Podoba im się także w naszej szkole m.in. indywidualne podejście do ucznia, kompetencje nauczycieli, czytelnia oraz atmosfera i ludzie w szkole.

Jak widać starania starszych kolegów i nauczycieli, aby odpowiednio przywitać nowych uczniów przyniosły skutek bardzo dobry. Życzymy wszystkim Pierwszakom bardzo miłego pobytu w naszej szkole.

Anita Stróżak, kl. 2BG