CHEMICZNY SUKCES LO 2

6 lipca 2020

Na początku marca, uczniowie naszego Liceum wzięli udział w XIV Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym organizowanym przez Instytut Chemii na Wydziale Nauk Ścisłych i Technicznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

W Konkursie Chemicznym wzięło udział ponad 300 uczennic i uczniów, a wśród nich byliśmy jedynymi przedstawicielami Jaworzna. Naszą drużynę stanowili uczniowie klasy 3c pod opieka profesor Bożeny Palian:

Katarzyna Larysz, Martyna Parzoch, Agnieszka Skóra i Szymon Pieczara

Zmagania konkursowe odbyły się tuż przed zamknięciem szkól i uczelni z powodu pandemii koronawirusa i zanosiło się, że nie poznamy jego wyników.

Dopiero po zakończeniu zajęć szkolnych otrzymaliśmy radosną wiadomość!

Z dumą informujemy, że Agnieszka Skóra zajęła IV miejsce w Konkursie - uzyskała trzeci wynik (!) – i tytuł LAUREATA. Agnieszce serdecznie gratulujemy!

bp