Pożegnanie klas trzecich w naszym wykonaniu

9 kwietnia 2020

Ostatnie spojrzenia trzecioklasistów

Czas pożegnania to zawsze niezwykle wzruszający moment. W tym roku zostaliśmy wytypowani to przygotowania przedstawienia, które zakończyło i podsumowało całe trzy lata tegorocznych maturzystów naszej placówki. Pierwsza część była bardzo oficjalna wraz z przemówieniem pani dyrektor. Druga natomiast miała być lekko żartobliwa, z przymrużeniem oka. Zdecydowaliśmy się na oprawę artystyczną o tematyce Gwiezdnych Wojen, która była wprost jak z filmu. Wszystko oczywiście odbywało się pod nadzorem naszego wychowawcy mgr Doroty Liszkowskiej. Była ona na dla nas naprawdę dużym wspraciem.

Z opinii, które usłyszeliśmy po naszym występie większość osób, uważa, że wprowadziliśmy zgromadzonych w nastrój pełen humoru, sentymentów i wzruszeń. Nie zapomnijmy także o naszej tradycji jaką jest przyznawanie wyróżnionym przez społeczność szkolną uczniów tzw. "Czesławami". Oznacza to, że uczniowie byli typowani w różnych kategoriach, m.i. "Najbardziej zgrana klasa", "Playboy roku" czy też "Top Model". Dodatkowo nauczyciele przyznawali nagrody osobom, które osiągnęły wysokie wyniki sportowe lub też przeczytały największą ilość książek wypożyczonych z naszej biblioteki.

Emocje targały duszami wszystkich którzy byli świadkami tego przedsięwzięcia. Chcieliśmy także bardzo docenić cały trud pracy włożony w naukę, a także w działalność na rzecz szkoły przez trzy lata. Nic dziwnego, w końcu otwierają oni nowy etap w swoim życiu. Muszą stawić czoła przeciwnościom losu i trudnym decyzjom. Przed nimi całe życie stoi otworem, chcemy aby w pełni z niego korzystali. Wierzmy,  że im się to uda i pomoże im w tym doświadczenie jakie zdobyli podczas nauki w naszej szkole.

• Powiększ zdjęcie Wspólne klasowe zdjęcie po przedstawieniu.

Wspólne klasowe zdjęcie po przedstawieniu.

• Powiększ zdjęcie Zdjęcie zza kulis.

Zdjęcie zza kulis.

• Powiększ zdjęcie Nasz program artystyczny.

Nasz program artystyczny.

• Powiększ zdjęcie Przekazanie nagród.

Przekazanie nagród.

• Powiększ zdjęcie Wyróżnienie poszczególnych osiągnięć.

Wyróżnienie poszczególnych osiągnięć.