Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

24 marca 2020

Informujemy, że od 25 marca 2020 r. rozpoczynamy zdalne nauczanie, dlatego musimy przeorganizować nasze działania. W związku z tym:

• Głównym narzędziem komunikacji z Państwem będzie w tym czasie dziennik elektroniczny.
  • Prosimy o codzienne logowanie się uczniów do dziennika elektronicznego.
  • Zalecamy dostosowywanie się do harmonogramu zajęć ujętych w terminarzu.
  • Ze strony internetowej szkoły (zakładka w prawym górnym rogu)  umożliwiamy szybkie przekierowanie do strony logowania w portalu LIBRUS.
  • Zapewniamy pomoc i wsparcie ze strony wychowawców, pedagoga szkolnego i nauczycieli.

Wierzymy, że wspólnie przetrwamy ten trudny czas i niebawem spotkamy się w budynku naszej szkoły. Serdecznie pozdrawiamy,

Dyrektor i Nauczyciele II LO