Kolejny rok z eTwinning’iem – klasy 2a i 2c z II LO

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
23 września 2019

eTwinning, to bezpłatna platforma, dzięki której użytkownicy stają się aktywnymi i świadomymi obywatelami Europy. Dzięki niej nie tylko poznajemy kulturę i zwyczaje innych narodowości, ale także w sposób łatwy i przystępny uczymy się języka angielskiego.

Od września tego roku uczniowie z klas II a i c naszego liceum, biorą udział w projekcie, którego jednym z pierwszych zadań jest stworzenie konceptu przyszłego europejskiego domu.

„Dzięki platformie eTwinning nawiązaliśmy współpracę z rówieśnikami z Niemiec i Grecji. Jednym z etapów projektu o nazwie»Blueprints for BFF in Europe«jest dokumentacja fotograficzna architektury naszego miasta, a dokładniej okolicznych domów. Efekty naszej pracy krok po kroku umieszczamy na platformie TwinSpace” - mówi jedna z uczestniczek projektu.

Mamy nadzieję, że współpraca, która jest planowana do czerwca przyszłego roku, będzie czasem dzielenia się ciekawymi pomysłami, łączenia i realizowania pasji i nauczy nas działania w zespole. Koordynatorem tegorocznego programu edukacyjnego po raz kolejny jest profesor Anna Pławecka.

Maria Grabska, 2b

Galeria

  • Powiększ zdjęcie 1

    1