Wielkie Serca młodzieży II LO

Utworzono: niedziela, 17, grudzień 2017

lo2Święta to czas zjednoczenia, rodzinnych chwil spędzonych przy stole wigilijnym i prezentów pod choinką. Uczniowie II LO wiedzą, że cudownie jest prezenty dostawać, a jeszcze lepiej dzielić się i obdarowywać innych, sprawiając im radość.

Dzięki inicjatywie i zaangażowaniu naszych uczniów i ich wielkich serc, udało się zebrać aż 3200 zł i przekazać na szczytny cel. Ponad połowa kwoty została przeznaczona fundacji „Serce Dziecka” na prezent i rehabilitację Filipka.

Wsparliśmy również schronisko dla zwierząt zapewniając karmę i koce naszym czworonożnym przyjaciołom.

Dziękujemy wszystkim, dzięki którym udało się wesprzeć potrzebujących za udział w akcjach i pomoc. Mamy nadzieję, że te inicjatywy na stałe wpiszą się w nasz kalendarz i każdego roku nie zabraknie chęci do dzielenia się i szerzenia dobra.

Natalia Świętosławska IId

• sru1718

2011 II Liceum Ogólnokształce im. Czesława Miłosza w Jaworznie - Wielkie Serca młodzieży II LO. All rights reserved