Skocz do:

icona: informacjaStrona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Do góry

Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Jaworzna

Utworzono: czwartek, 04, październik 2018

10 października, w szkołach ponadgimnazjalnych naszego miasta, odbędą się wybory Radnych do Młodzieżowej Rady Miasta. Szkolna Komisja Wyborcza II LO, której przewodniczącym jest Jan Kośmider, zarejestrowała listę kandydatów z naszej szkoły. Oto ona :
1. Sebastian Ciołczyk z kl. 2 D
2. Przemysław Kawka z kl. 1 C
3. Bartosz Paluch z kl. 2 A .
Wyborcom przypominamy, że na kartach do głosowania należy wskazać tylko jednego kandydata.

Do góry

Wyszukiwarka

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!
2011 II Liceum Ogólnokształce im. Czesława Miłosza w Jaworznie - Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Jaworzna. All rights reserved
Powered by Joomla 1.7 Templates
Do góry