Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Jaworzna

Utworzono: czwartek, 04, październik 2018

10 października, w szkołach ponadgimnazjalnych naszego miasta, odbędą się wybory Radnych do Młodzieżowej Rady Miasta. Szkolna Komisja Wyborcza II LO, której przewodniczącym jest Jan Kośmider, zarejestrowała listę kandydatów z naszej szkoły. Oto ona :
1. Sebastian Ciołczyk z kl. 2 D
2. Przemysław Kawka z kl. 1 C
3. Bartosz Paluch z kl. 2 A .
Wyborcom przypominamy, że na kartach do głosowania należy wskazać tylko jednego kandydata.

Z naszej szkoły wyłoniono trzech początkujących polityków.

Młodzi radni to: Przemysław Kawka z klasy 1c, Bartosz Paluch z klasy 2a i Sebastian Ciołczyk z klasy 2d. Mamy nadzieję, że ich działania korzystnie wpłyną na losy naszego miasta, jesteśmy dumni z naszych niesamowicie ambitnych przedstawicieli! Kto wie, może to któryś z naszych uczniów w przyszłości będzie decydował o losach naszego państwa? Gratulujemy i życzymy owocnej pracy.

Aleksandra Florczyk, 2d

2011 II Liceum Ogólnokształce im. Czesława Miłosza w Jaworznie - Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Jaworzna. All rights reserved