Skocz do:

icona: informacjaStrona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Do góry

Najważniejsze osiagnięcia naszych uczniów

Utworzono: czwartek, 05, styczeń 2012

 

2014/2015

Magdalena Ples

Finalistka Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

 Szymon Smalcerz

 Laureat konkursu "Talent i Praca" z przedmiotów matematyczno-fizycznych.

Magdalena Ples

Laureat konkursu "Talent i Praca" za osiągnięcia artystyczne.

Magdalena Ples

Laureat konkursu "Talent i Praca" z przedmiotów humanistycznych.

2013/2014

 Michał Chrapek

 Laureat konkursu "Talent i Praca" z przedmiotów matematyczno-fizycznych.

Margita Filipek

Laureat konkursu "Talent i Praca" za osiągnięcia artystyczne.

Łukasz Chaberka

Laureat konkursu "Talent i Praca" z przedmiotów humanistycznych.

 

2012/2013

Jakub Lorenc

Laureat konkursu "Talent i Praca" z przedmiotów matematyczno-fizycznych.

 

2011/2012

Marcel Zięba

Finalista Olimpiady Informatycznej.

Finalista Olimpiady Matematycznej.

Laureat konkursu "Talent i Praca" z przedmiotów matematyczno-fizycznych

Tomasz Olekszak

Laureat konkursu "Talent i Praca" z przedmiotów przyrodniczych

Ewa Glimos

V miejsce z wyróżnieniem w Finale Międzynarodowej Olimpiady Języka Angielskiego

Laureatka konkursu "Talent i Praca" z przedmiotów humanistycznych

Laureatka konkursu "Talent i Praca" z języków obcych

 

2010/2011

Marcel Zięba

Wyróżniony w finale Olimpiady Matematycznej.

Jan Chrapek

Laureat konkursu "Talent i Praca" z przedmiotów matematyczo-fizycznych.

 

2009/2010

Kamil Kalarus

Laureat konkursu "Talent i Praca" z przedmiotów humanistycznych i historyczno-społecznych

Aleksandra Godyń

Laureatka konkursu "Talent i Praca" z przedmiotów matematyczno-fizycznych

Seweryn Schwarz

Laureat konkursu "Talent i Praca" z przedmiotów biologiczno-chemicznych

 

2008/2009

Justyna Ficygowska

Laureatka konkursu "Talent i Praca" z przedmiotów humanistycznych i historyczno-społecznych

 

Gazeta szkolno-środowiskowa „Margines” redagowana przez uczniów, absolwentów

i sympatyków II LO

III miejsce w kategorii Gazetek Szkolno – Środowiskowych w Ogólnopolskim KonkursieGazetek SzkolnychForum Pismaków”

 

2007/2008

Drużyna Koszykówki Chłopców

Mistrz Polski w Licealiadzie

Mateusz Dąbroś

Laureat konkursu "Talent i Praca" z przedmiotów humanistycznych i historyczno-społecznych

Krzysztof Filipowski

Laureat konkursu "Talent i Praca" z przedmiotów matematyczno-fizycznych

 

2006/2007

Tomasz Perek

Finalista Olimpiady Matematycznej.

Dominika Słowik

Laureatka I konkursu "Talent i Praca" z przedmiotów humanistycznych

Międzyszkolna gazeta „LoGim” redagowana przez uczniów II LO

II miejsce w IV Przeglądzie Czasopism Uczniowskich Szkół Stowarzyszonych SASP

IV miejsce w Wojewódzkim Przeglądzie Pism Uczniowskich SZPALTA

 

2005/2006

Dominika Słowik

Finalistka Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.

 

2004/2005

Agnieszka Żygadło

Finalistka Olimpiady Biologicznej.

 

2003/2004

Andrzej Więckowski

II miejsce w Finale Międzynarodowej Olimpiady Języka Angielskiego.

Anna Świerczewska

Finalistka Olimpiady Ochrony Środowiska.

Marta Kozera

II miejsce w Mistrzostwach Polski w JU-JTISU.

 

2002/2003

Szymon Drobniak

Laureat Olimpiady Biologicznej.

 

2001/2002

Szymon Drobniak

Finalista Olimpiady Chemicznej.

Laureat Olimpiady Biologicznej.

Międzyszkolna gazeta „Być” redagowana przez uczniów II LO

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Gazetek Szkolnych Forum Pismaków

Michał Nizioł

Tytuł dziennikarza Roku 2002 w Ogólnopolskim Konkursie Gazetek Szkolnych Forum Pismaków

 

2000/2001

Bartosz Zmyślony

Finalista Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

 

1997/1998

Piotr Hajdecki

Uczestnik finału i nagroda publiczności Międzynarodowego Konkursu Krasomówczego

w Golubniu-Dobrzyniu.

 

1994/1995

Agnieszka Pieczara

Finalistka Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.

 

1992/1993

Katarzyna Kawala

Laureatka Olimpiady Języka Rosyjskiego

 

1989/1990

Bernadeta Szurgot

Finalistka Olimpiady Artystycznej.

Marzena Adamczyk

Finalistka Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.

 

Do góry

Wyszukiwarka

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!
2011 II Liceum Ogólnokształce im. Czesława Miłosza w Jaworznie - Osiągnięcia. All rights reserved
Powered by Joomla 1.7 Templates
Do góry