Poloneza czas zacząć! AD 2018

Poprawiono: czwartek, 04, październik 2018

studniowkaStudniówka II LO - czyli inaczej bal, który uczniowie trzecich klas organizują sto dni przed egzaminem dojrzałości. Na uroczysty wieczór przybywają maturzyści wraz z osobami towarzyszącymi i zaproszonymi nauczycielami. Podczas tego niecodziennego wydarzenia dla uczniów szkoły średniej ważne było, by ten wieczór był dla każdego wyjątkowy.

Studniówka naszej szkoły odbyła się 20 stycznia, a tegoroczni maturzyści zebrali się na sali o godzinie 18.00 Na rozpoczęcie balu wykonali układ poloneza. Każda klasa miała indywidualny układ, przygotowany przez nauczycieli wychowania fizycznego: Agnieszkę Białas oraz Macieja Czerwińskiego.

Kiedy orkiestra hucznie grała, uczniowie wraz ze swoimi osobami towarzyszącymi zawładnęli parkietem. Kolejka do foto-budki nie miała końca, a ze stołów coraz szybciej znikały przeróżne smakołyki. Podczas balu klasa 3A przedstawiła krótką scenkę komediową, która przedstawiała wymagania wobec uczniów podczas ich edukacji w LO2. Wszystko było dopięte na ostatni guzik, dzięki czemu każdy mógł się bawić do białego rana.

Melania Jura 2d

2011 II Liceum Ogólnokształce im. Czesława Miłosza w Jaworznie - Poloneza czas zacząć! AD 2018. All rights reserved