2BC W ZIMOWEJ STOLICY PODHALA

Poprawiono: wtorek, 04, grudzień 2018

zakWycieczki to doskonała forma integracji z kolegami i koleżankami. To nie tylko możliwość nawiązania nowych przyjaźni, ale i poznania ciekawych miejsc. Uczniowie klasy 2BC, pod czujnym okiem prof. Kurnik i prof. Górnik-Miśkiewicz, mieli okazję wybrać się do słynnego ze swoich walorów turystycznych Zakopanego.

Najważniejszym punktem pobytu był spacer po Krupówkach – jednej z najbardziej tętniącej życiem uliczki w Polsce. Wrażeń dostarczyła też wizyta w Muzeum Tatrzańskim, które dokumentuje kulturę i piękno Tatr. Zobaczyli tam ciekawe eksponaty oraz zapoznali się z historią tamtejszych mieszkańców. Na koniec udali się do Poronina, gdzie mogli odpocząć i naładować baterie na następny dzień.

Wycieczka była bardzo udana, dostarczyła uczniom wielu niezapomnianych wrażeń. Mimo zmęczenia, wrócili do domów usatysfakcjonowani i bogatsi w wiedzę oraz nowe przygody.

Marzena Suska, 2d

2011 II Liceum Ogólnokształce im. Czesława Miłosza w Jaworznie - 2BC W ZIMOWEJ STOLICY PODHALA. All rights reserved