Niezwykła podróż

15 października 2019

Od dawna wiadomo, że podróże kształcą. Każdy lubi zdobywać nową wiedzę i poznawać kulturę dalekich krajów. W niezwykłą podróż dookoła świata zabrała nas klasa 3c, która przygotowała uroczystą akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Uczniowie przebrani za pilotów i stewardesy przedstawili nam zwyczaje obchodzonego święta w różnych krajach świata np. w Japonii, Tajlandii, USA czy w Polsce. W tym dniu odbyło się również uroczyste pasowanie pierwszoklasistów. Po ślubowaniu uczniowie otrzymali życzenia oraz drobne upominki od Samorządu Uczniowskiego. W trakcie trwania akademii przekazano również sztandar szkoły nowemu pocztowi. Samorząd Uczniowski oraz Pani Wicedyrektor złożyli życzenia nauczycielom, uczniom oraz pracownikom szkoły.

Wanessa Blecharz, 2b