Skocz do:

Mistrzostwa II LO w Mixtach Siatkarskich

Utworzono: niedziela, 26, listopad 2017

Mistrzostwo II LO w Mixtach Siatkarskich wywalczyły ex aequo 2 pary: Alicja Marszałek i Wojciech Wójcik z kl. 3A oraz Miriam Jóźwik i Szymon Lach z kl. 1A. Na miejscu drugim uplasowała się para Agata Gaj i Michał Pierzchała z kl.3A, na trzecim Karolina Kaszuba i Dominik Archamowicz z kl. 1 BC.
Gratulacje!!

W całym turnieju uczestniczyło 15 par, które rywalizowały w 2 grupach o awans do finału. W etapie finałowym o tytuł Mistrza II LO walczyło 6 najlepszych par. Miejsce IV w finale zajęła para Wiktoria Ziemianek i Sebastian Smoleń z kl. 1D, natomiast V pozycję para Wiktoria Rzemińska i Jan Kośmider z kl. 1 D.
Pozostali uczestnicy turnieju: Kamila Tokarz i Marcel Cisowski kl. 2A, Kinga Bożek i Filip Plotnik kl. 2 AB, Paulina Tucznio i Adam Rygielski z klas 3B i 3A, Julia Staroń z kl.2AB i Szczepan Filar z kl.1BC, Marta Radko i Wiktor Żuczkowski z kl. 2A, Julia Nosal i Dominik Wojciechowski z kl.2A,  Alicja Pieronkiewicz i Daniel Śliwa z kl. 2A, Katarzyna Larysz i Maciej Krupiński z kl. 1C i 1A, Aleksandra Makowska z kl. 1A i Kacper Staszek z kl. 2A. Gratulacje dla wszystkich uczestników!!