Skocz do:

Do góry

Turniej Tenisa Stołowego Chłopców o Mistrzostwo II LO.

Utworzono: wtorek, 03, październik 2017

stołowy W rozegranym we wrześniu Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo II LO zwyciężył uczeń klasy 1D Sebastian Smoleń, miejsce drugie zajął Patryk Paździora z klasy 3A, a trzecie miejsce Wojciech Wójcik z kl. 3A. Gratulacje!

W turnieju uczestniczyło 12 zawodników. Z etapu grupowego do rozgrywek finałowych awansowało 6 graczy, z których IV miejsce  zajął Michał Pierzchała z klasy 3A, a miejsce V Gabriel Jachimczyk z klasy 2AB oraz Jakub Banasik z klasy 1D.  Pozostali uczestnicy turnieju: Marcin Trojanowski kl. 3A, Maciej Najman kl. 1C, Maciej Krupiński kl. 1A, Jakub Wilczek kl. 2AB, Krzysztof Markiewicz kl. 2D, Konrad Kudzia 2A.