Skocz do:

Do góry

Mistrzowie przy stole…

Utworzono: niedziela, 08, listopad 2015

6 listopada, na szkolnej sali gimnastycznej , rozegrano  mecze finałowe  Mistrzostw  Szkoły
 w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców. Mecze te były podsumowaniem
 kilkudniowych zmagań tenisowych, w których wzięło udział w sumie 29 zawodniczek
  i zawodników.

W kategorii dziewcząt, w finale spotkały się Angela Smalcerz z kl. 2 C i Patrycja Moskal z kl. 2 B/D.  Po zaciętym pojedynku zwyciężyła Angela Smalcerz  3:1. Trzecie miejsce wywalczyła Paulina Kobryn  z kl. 2 C, a czwarte Wiktoria Matusik z kl. 3 MG/BCH. Jeszcze większe emocje towarzyszyły finałowi chłopców, w którym spotkali się dwaj przedstawiciele klasy 3 MI: Wojtek Kut i Stachu Szuster. Zwycięsko z tej rywalizacji wyszedł Wojtek , który pokonał  swojego rywala  3:2. Trzecie miejsce zajął Kamil Busch z kl. 1 B , a czwarte Mateusz Bryła z kl. 1 C.  Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.