W ramach wychowania - fizycznego w szkole realizowane są zajęcia z : lekkiej atletyki, atletyki terenowej, nordic walking, gier zespołowych; piłka nożna, piłka ręczna, piłka siatkowa, piłka koszykowa oraz na siłowni szkolnej.
Uczniowie II LO korzystają z hali sportowej przy Młodzieżowym Domu Kultury, pływalni , lodowiska, parku oraz boisk sportowych na terenie szkoły.
Zajęcia poza lekcyjne to : aerobic, zajęcia taneczne , piłka koszykowa,piłka nożna oraz piłka siatkowa.

• IMG_0802
  • IMG_0834
  • _DSC5960

Turniej Siatkówki „Powitanie Wiosny” 2017

finalisciMistrzostwo szkoły  w Turnieju Siatkówki „ Powitanie Wiosny” wywalczyli uczniowie klasy 2A w składzie: W.Wójcik, M.Pierzchała, K.Glimos, A.Gaj, M.Bryła, M.Trojanowski, P.Koryczan, J. Guja, A. Sołtysek. Warto dodać, że jest to drugi z rzędu tytuł mistrzowski tej klasy. Miejsce drugie klasa 1A, trzecie klasa 3BD. Gratulacje!

Siatkarsko- koszykarskie podsumowanie.

koszZakończyły się rozgrywki o Mistrzostwo Jaworzna Szkół Ponadgimnazjalnych  w piłce siatkowej i koszykowej w kategorii dziewcząt i chłopców. Nasze reprezentacje w  każdych  z tych rozgrywek stawały na podium. Koszykarki  i siatkarze wywalczyli tytuły wicemistrzowskie,  a siatkarki i koszykarze  zakończyli rozgrywki na trzecim miejscu. Innymi słowy- w tym  roku w koszu  i  siatce zawsze  na pudle !!!

Mistrzostwa II LO w Badmintonie

badmintonW marcu w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa II LO w Badmintonie. Pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt zajęła Angelika Smalcerz z kl.3C, wśród chłopców zwyciężył Wojciech Żaliński z kl.1AB. Turniej cieszył się dużą popularnością, uczestniczyło w nim 11 dziewcząt oraz 9 chłopców.

Turniej Mixtów Siatkarskich 2017

mixtyW rozgrywanych w lutym Mistrzostwach Szkoły w Mixtach Siatkarskich pierwsze miejsce zajęła para Alicja Marszałek i Michał Pierzchała z kl 2A, drugie Kasia Hałas i Michał Nowak z kl. 1A, trzecie miejsce dla Pauliny Tucznio z kl.2B i Adama Rygielskiego z kl. 2A. Gratulacje!!

Narciarskie Mistrzostwa Szkół Miasta Jaworzna w Slalomie Gigancie

n21 lutego w sali plenarnej Urzędu Miejskiego w Jaworznie odbyło się podsumowanie tegorocznych Narciarskich Mistrzostw Szkół Miasta Jaworzna w Slalomie Gigancie, które odbyły się 15 lutego na stoku Złoty Groń w Istebnej.