W ramach wychowania - fizycznego w szkole realizowane są zajęcia z : lekkiej atletyki, atletyki terenowej, nordic walking, gier zespołowych; piłka nożna, piłka ręczna, piłka siatkowa, piłka koszykowa oraz na siłowni szkolnej.
Uczniowie II LO korzystają z hali sportowej przy Młodzieżowym Domu Kultury, pływalni , lodowiska, parku oraz boisk sportowych na terenie szkoły.
Zajęcia poza lekcyjne to : aerobic, zajęcia taneczne , piłka koszykowa,piłka nożna oraz piłka siatkowa.

• IMG_0802
  • IMG_0834
  • _DSC5960

Mistrzostwa Jaworzna w Badmintonie

Aleksandra Boba z kl. 1C oraz Karolina Kaszuba z kl. 1BC wywalczyły I miejsce w Mistrzostwach Jaworzna w Badmintonie Dziewcząt i awansowały tym samym do etapu rejonowego. Dziewczęta nie miały sobie równych i wygrały wszystkie swoje spotkania. Ekipa chłopców po wyrównanej walce zakończyła rywalizację na fazie grupowej.

Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt o Mistrzostwo II LO

Mistrzynią II LO w Tenisie Stołowym Dziewcząt została Wiktoria Ziemianek z kl. 1D, która po zaciętym meczu finałowym pokonała 2:1 Karolinę Kaszubę z kl. 1BC. Mecz o III miejsce wygrała Martyna Dzięgiel z kl. 1C, pokonując 2:1 Martynę Knitter z kl. 1C. W całym turnieju wystartowało 10 zawodniczek, wszystkim serdecznie gratulujemy zaangażowania i dobrego poziomu gry. Oto wyniki fazy grupowej.

Mistrzostwa Jaworzna w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Tegoroczną edycję Mistrzostw Jaworzna w Sztafetowych Biegach Przełajowych reprezentacja dziewcząt II LO ukończyła na 3 miejscu, awansując tym samym do etapu rejonowego, w którym również uplasowała się na 3 pozycji. Drużyna chłopców zakończyła rywalizację na 5 miejscu w etapie miejskim.

Turniej Tenisa Stołowego Chłopców o Mistrzostwo II LO.

stołowy W rozegranym we wrześniu Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo II LO zwyciężył uczeń klasy 1D Sebastian Smoleń, miejsce drugie zajął Patryk Paździora z klasy 3A, a trzecie miejsce Wojciech Wójcik z kl. 3A. Gratulacje!

Podium dla naszych biegaczy.

biegi Rozgrywane 26 września 2017 r. Masowe Biegi Przełajowe o Puchar Prezydenta Miasta Jaworzna nasze obie reprezentacje zakończyły na podium. Chłopcy wywalczyli pierwszą lokatę, dziewczęta zajęły miejsce drugie. W klasyfikacji indywidualnej medale wręczono Alicji Marszałek z kl. 3A oraz Szymonowi Księżarczykowi z kl. 1D za zdobycie I miejsca w swojej kategorii, Julii Nosal z kl. 2A oraz Jakubowi Materli z kl. 3B za miejsce II, Agacie Gaj z kl. 3A za miejsce III.